چه تضمینی وجود دارد که در این بازار ضرر نکنم

و سرمایه ام را از دست ندهم ؟

این سئوال یکی از مهمترین سئوالات افرادی است که در بازار رمزارزها فعالیت دارند.

لطفا مطالب زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

جلوگیری از ضرر و از دست دادن سرمایه شما در اثر نوسانات شدید به خاطر ماهیت این بازار، دغدغه اصلی ما در آتی تریدر میباشد و تلاش نموده ایم با بهره گیری از دو راهکار از ضرر و از دست دادن سرمایه به طور قطعی جلوگیری نماییم و طرح این دو موضوع یکی از وجوه بسیار متمایز و ویژه آتی تریدر میباشد.

برای جلوگیری از ضرر و از دست دادن سرمایه اعضاء به دوشیوه عمل می کنیم :

1 – در قسمت انتخاب صرافی در سایت، صرافی هایی را به شما توصیه می کنیم که در آنها در زمان ثبت سفارش خرید، امکان تنظیم حدضرر (استاپ لاس) نیز وجود دارد تا در صورت کاهش قیمت بالافاصله موجودی رمزارز شما را به صورت اتوماتیک فروخته و از ضرر کردن شما جلوگیری می نماید.

2 – عمده ضرر افرادیکه در بازار رمزارزها فعال هستند به علت نگهداری (هولد) رمزارزها بوده که از نظر قیمت در آینده غیرقابل پیش بینی میباشند و این نگهداری به شدت پرریسک بوده و در اکثر موارد منجر به ضررهای کلان و از دست دادن سرمایه میگردد و به دلیل اینکه در آتی تریدر توصیه به خرید و نگهداری دراز مدت رمزارزها نداریم و اعضاء را به سودهای واهی و غیر واقعی امیدوارم نمی کنیم ، در نتیجه این نوع ضرر و از دست دادن سرمایه نیز اساساً برای سرمایه شما اتفاق نخواهد افتاد.

همانطور که در بخش درآمد روزانه در سایت آتی تریدر نیز توضیح داده شده است در طول روز کل سرمایه شما خارج از بازار و در حساب بانکی خودتان میباشد و در یک مقطع کوتاه زمانی با توجه به نوع سیگنال اعلامی از سوی آتی تریدر وارد بازار شده و خرید را انجام داده سپس با کسب یک سود مناسب، رمزارز خود را فروخته و بلافاصله از بازار تا اعلام سیگنال بعدی خارج خواهید شد.

مجددا خاطرنشان می نماید که با توجه به تحلیل و بررسی بازار توسط گروه حرفه ای و مجرب آتی تریدر در زمانهای کاهش و نزول قیمت ها سرمایه خارج از بازار بوده و در نتیجه سرمایه شما به طور کامل حفظ شده و به هیچ عنوان متضرر نخواهید شد. چنانچه در شرایط استثنایی نزولی بازار سرمایه شما در بازار بود ، حدد ضرر را که قبلا فعال نموده اید به صورت اتوماتیک سرمایه شما را از بازار خارج نموده و از این طریق نیز احتمال ضرر شما را به کمترین میزان ممکن خواهد رساند.


EnglishIran
×
×

سبد خرید