پرسش های مهم شــــــما

با چه میزان سرمایه میتوان در بازار رمزارزها به معامله پرداخت؟

ما توصیه می کنیم ابتدا با سرمایه کم شروع کنید و پس از مطمئن شدن از روند سودآوری پیشنهادها نسبت به افزایش سرمایه در صرافی خود اقدام کنید.

آیا ما باید سرمایه خود را در اختیار آتی تریدر قرار بدهیم؟

خیر به هیچ عنوان . سرمایه شما در حساب بانکی شما ، در کارت بانکی شما و در حساب صرافی که در آن ثبت نام کرده اید قرار داشته و واریز و برداشت از این حساب کاملا در اختیار خودتان بوده و هر زمان که نیاز داشته باشید می توانید نسبت به برداشت از آن اقدام نمایید.

آیا باید در صرافی خارجی ثبت نام داشته باشیم؟

خیر . به دلیل احتمال مسدود شدن حساب های کاربری و همچنین کل سرمایه موجود در صرافی های خارجی و مشکلات احراز هویت کاربران ایرانی ، آتی تریدر هیچ یک از صرافی های خارجی را توصیه نمی کند و صرفاً صرافی های معتبر داخل کشور که عمدتاً تحت نظر معاونت علم و فن آوری نهاد ریاست جمهوری فعالیت دارند را معرفی مینماید.

پیشنهادهای خرید و فروش به چه روشی به ما اعلام می شود؟

پس از تکمیل فرم ثبت نام و عضویت ، اپلیکیشن موبایل آتی تریدر را از کافه بازار دانلود و نصب نمایید. پیشنهادهای خرید و فروش آتی تریدر فقط از این طریق برای اعضایی که مراحل ثبت نام و تکمیل فرم عضویت را کامل کرده باشند ارسال میگردد.

درآمد آتی تریدر از چه محلی تامین می شود ؟

درآمد آتی تریدر صرفا از محل کارمزدی است که صرافی ها از بابت تراکنش اعضاء به آتی تریدر پرداخت مینمایند.

فعالیت در آتی تریدر چه هزینه هایی برای ما دارد؟

تمامی مراحل ثبت نام ، عضویت ، دریافت کد معرف و آموزش ها رایگان و بدون هزینه می باشد.

با صرافی ها بلد نیستم کار کنم، آیا شما آموزش می دهید؟

بله . ما برای همه افراد متناسب با هر سطحی از آگاهی در تمام بخش ها آموزش داریم.

پشتیبانی شامل چه مواردی می شود؟

پشتیبانی و مشاوره آنلاین به صورت 24 ساعته و در تمام ایام سال به پرسشهای و دغدغه های ذهنی اعضاء و همچنین سایر افرادی که هنوز عضو آتی تریدر نشده اند ، پاسخگو می باشد.

من سوالات بیشتری دارم ، چطور با شما در تماس باشم؟

از طریق پیام رسان های ایتا ، سروش پلاس و تلگرام با آی دی مشترک ati_trader_ir@ در تمام پیام رسان ها و سامانه پیامک 1000008 پاسخگوی پرسش های شما هستیم.

EnglishIran
×
×

سبد خرید