ثبت نام و عضویت در آتی تریدر


ضمن خوش آمدگویی، خواهشمنداست توضیحات زیر را به دقت مطالعه و سپس اقدام به ثبت نام نمایید.


فعالیت آتی تریدر صرفاً براساس گزینه ای تحت عنوان دعوت از دوستان که از سوی پلتفرم ها و یا صرافی های ارزدیجیتال ارائه شده، استوار بوده و پیشنهادهای خرید و فروش رمزارزها از سوی آتی تریدر (معرف) در قبال قبول دعوت و دریافت کد دعوت به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد. لذا آشنایی با معاملات رمزارزها بر عهده عضو (دعوت شده) بوده و آتی تریدر هیچ مسئولیتی را در آینده در قبال نوسانات بازار رمزارزها، پولشویی و مسایل قضایی پلتفرم ها و صرافی ها برعهده نخواهد داشت و متقابلاً آتی تریدر نیز هیچگونه اجازه دخل و تصرف در مبالغ و میزان رمزارز اعضاء را ندارد.

وظیفه معرف صرفاً اعلام پیشنهاد خرید و فروش بوده و در نهایت تصمیم خرید و یا فروش بر عهده عضو میباشد و عضو تعهد می دهد که از خدمات ارائه شده تنها برای خود استفاده نموده زیرا ارسال آن برای افراد غیر عضو ممنوع بوده و علاوه بر لغو عضویت پیگرد قانونی نیز در پی خواهد داشت.

عضو اذعان می‌دارد که از ریسک‌های مربوط به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال مطلع میباشد و با علم به این موضوع اقدام به سرمایه‌گذاری و معامله می‌نماید و همچنین هیچگونه پیشفرض میزان درآمدی، موفقیت مالی و قول واهی و یا فعالیت خارج از توان آتی تریدر به عضو وعده داده نمی شود.

تعیین حد ضرر همواره باید دقیقا توسط عضو تنظیم گردد، در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی برعهده آتی تریدر نمی باشد و در ارتباط با منشاء سرمایه عضو جهت سرمایه گذاری و ورود به بازار ارزهای دیجیتال و خرید و فروش آن نیز آتی تریدر هیچ توصیه و مسئولیتی ندارد.

EnglishIran
×
×

سبد خرید