ثبت نام در صرافی

پس از ثبت نام و عضویت در سایت آتی تریدر، در یکی از دو صرافی تبدیل و یا والکس ثبت نام نمایید(در پایین همین صفحه).در صورتیکه قبلا در هر دو صرافی ثبت نام انجام داده اید، موضوع را از طریق پیام رسان ایتا و یا تلگرام با آی دی مشترک ati_trader_ir@ به اطلاع آتی تریدر برسانید.

مراحل ثبت نام در صرافی :

برای ثبت نام در هر یک از صرافی ها فقط کافیست بر روی قسمت " ثبت نام در صرافی تبدیل " و یا " ثبت نام در صرافی والکس " کلیک کنید(در پایین همین صفحه). سایر مراحل بصورت خودکار انجام خواهد شد.

با توجه به اینکه پیشنهادهای خرید و هشدارهای فروش برای اعضاء آتی تریدر رایگان و بدون هزینه ارسال میگردد، در نتیجه منبع درآمد آتی تریدر قسمتی از هزینه تراکنش معاملات اعضاء میباشد.لذا ثبت نام در صرافی ها از طریق سایت آتی تریدر تنها محل ایجاد درآمد برای آتی تریدر خواهد بود.


لازم بذکر است این هزینه بطور جداگانه از اعضاء کسر نشده و صرافی ها از سهم درآمدی خود به آتی تریدر پرداخت مینمایند.

تذکر مهم

پس از تکمیل مراحل احراز هویت در صرافی، بلافاصله به منوی " بارگذاری مدارک " در همین سایت مراجعه نمایید.

صرافی هاییکه در آتی تریدر معرفی می شوند تمامی از صرافی های ایرانی بوده که دلایل این انتخاب به اختصار در ذیل آمده است.

در کار کردن با صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی کاربران به مسائل مختلفی برمی‌خورند.یکی از اصلی‌ترین این مسائل، احراز هویت است.متاسفانه به دلیل تحریم‌های اقتصادی، افرادی که ساکن کشورمان هستند نمی‌توانند احراز هویت را در این سایت‌ها و صرافی‌ها به درستی انجام دهند.

از طرفی به دلیل فیلتر بودن سایت‌ها و در دسترس نبودن آن‌ها، افراد برای وارد شدن به صرافی به استفاده از وی پی ان (VPN) نیاز دارند. در این شرایط به دلیل تغییر مداوم آی پی، ممکن است حساب فرد در صرافی مسدود شود. این مسئله ممکن است شما را به دردسر بزرگی بیندازد یا سرمایه‌ی شما را در معرض خطر قرار دهد.

مزایای صرافی‌های ایرانی ارز دیجیتال نسبت به نمونه‌های خارجی :

1 – زبان فارسی

2 – پشتیبانی از ریال و امکان برداشت کل سرمایه در هر زمان از شبانه روز

3 – قابلیت پیگیری و شکایت


EnglishIran
×
×

سبد خرید